قوانین سایت پلاس آزمون

کاربر گرامی، براي عضویت در این وب‌ سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن می‌باشد.

قانون اول :: وبسایت پلاس آزمون تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

قانون دوم :: هرگونه کپی برداری از اطلاعات مندرج در این سایت به منظور استفاده تبلیغاتی ممنوع است.استفاده از مطالب، مقالات و اطلاعات مندرج در سایت با ذكر منبع بلامانع است. هرگونه فروش محصولات ارائه شده در این سایت اعم از رایگان و غیر رایگان در سایر وب سایت ها و رسانه ها اکیدا ممنوع بوده و مدیر پلاس آزمون حق تعقیب قانونی مرتکبین این عمل بعنوان مصادیق جرائم رایانه ای را برای خود محفوظ نگه میدارد.

قانون سوم :: پلاس آزمون تعهد حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران را با بالاترین درجات امنیتی، عهده‌دار است.

قانون چهارم :: ثبت نام و فعالیت هر شخصی در وب سایت پلاس آزمون با هر زبان،نژاد و محل سکونتی بلامانع است.

قانون پنجم :: جهت خرید محصولات و یا دانلود و آموزشهای رایگان سایت، شما باید در سایت عضو شده و نام كاربری و كلمه عبور دریافت كنید.مسئولیت حفاظت از كلمه عبور سایت به عهده خود کاربران می باشد و پلاس آزمون مسئولیتی درمورد سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور کاربران ندارد.لذا در حفظ و نگهداری كلمه عبور خود نهایت تلاش را نموده و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید.بدیهی است با انتخاب نام كاربری و رمز عبور شخص شما مسئول كلیه عواقب استفاده از آن، اعم مالی و غیر مالی خواهید بود..

قانون ششم :: کاربرانی كه تمایل به عضویت در پلاس را دارند موظفند اطلاعات کاربری مانند اطلاعات تماس، نام و نام خانوادگی، نام شركت، آدرس و سایر اطلاعات درخواستی را بصورت صحیح و بدون ابهام ارائه کرده و در صورت تغییر این اطلاعات نسبت به بروز رسانی پروفایل خود در سایت در اسرع وقت اقدام نمایند.درج هرگونه اطلاعات نادرست، خلاف قوانین سایت بوده و مدیریت سایت حق تعلیق كلیه فعالیتهای متخلفین را برای خود محفوظ نگه می دارد..

قانون هفتم :: كاربران عضو حق واگذاری، اشتراك و نقل وانتقال بخش یا همه حسابهای كاربری خود را به شكلی، به سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی ندارند.

قانون هشتم :: استفاده از هرگونه روبات مرورگر صفحات به صورت خودکار برای کپی برداری از متون و مندرجات سایت پیگرد قانونی خواهد داشت.

قانون نهم :: كاربران عضو حق واگذاری، اشتراك و نقل وانتقال بخش یا همه حسابهای كاربری خود را به شكلی، به سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی ندارند.

قانون دهم :: چنانچه شما نگراني و يا نکته اي مبهم در اين موافقت نامه مشاهده مي‌نماييد، و نياز به تماس با "پلاس آزمون" در جهت توضيحات کامل تر و يا ايجاد شفافيت بيشتر مي كنيد لطفا به وسيله "صفحه ارتباط با ما" با ما در تماس باشيد . "پلاس آزمون" سعي مي كند در کمترين زمان ممکن ،نسبت به رفع نگراني و مشکل به وجود آمده اقدام نمايد.

قانون یازدهم :: تمامی تماسهای الکترونیک با سایت پلاس آزمون بصورت محرمانه نزد مدیریت ثبت و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا خرابکاری در وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری مخاطیان خواهد گردید

قانون دوازدهم :: تمامی هزینه‌های پرداختی از سمت کاربران بابت خدمات سایت می‌باشد و مربوط به سوالات نمی‌باشد.

قانون سیزدهم :: سايت "پلاس آزمون" مى تواند با به روز کردن شرايط استفاده از وب سايت، در هر زمان اين "شرايط و الزامات" را مورد تجديد نظر قرار دهد. کاربر مقيد و متعهد به چنين تجديد نظرهايى خواهد بود و بنابرين لازم است هر از چند گاهي از اين صفحه ديدن نماييد تا از شرايط و قوانین جارى و لازم‌الاجرا مطلع شويد.


قوانین پرداخت سایت پلاس آزمون

کاربر گرامی، براي عضویت در این وب‌ سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن می‌باشد.

بند اول :: محل فعالیت درگاه پرداخت PLusAzmoon.com در ایران می باشد و تابع قوانین پولی و بانکی جمهوری اسلامی ایران است.

بند دوم :: PlusAzmoon.com می تواند در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قوانین جمهوری اسلامی ایران و وب سایت PlusAzmoon.com حساب کاربری وی را مسدود نماید. بدیهی است در صورت درخواست مراجع قضایی، اطلاعات هویتی و حساب فرد خاطی در اختیار آن مرجع قرار خواهد گرفت.

بند سوم :: PlusAzmoon.comهيچگاه از کاربران خود، اطلاعات پسورد حساب را از طريق ايميل و تلفن درخواست نخواهد کرد.

بند چهارم :: کاربران پس از پرداخت پول در صورتی که در آزمون شرکت نکنند و از پراخت پول خود پشیمان گردند مبلغ پرداختی طی سه روز کاری با ارائه مدارک معتبر بازگردانده خواهد شد.

بند چهارم :: هيچ شخص حقیقی یا حقوقی اجازه واگذاری مشخصات کاربری خود را به غیرندارد. بديهیست در صورت تخلف، مسئوليت و عواقب واگذاری مشخصات حساب بر عهده شخص واگذار کننده و صاحب حساب می باشد.

بند پنجم :: سايت "پلاس آزمون" مى تواند با به روز کردن قوانین پرداخت وب سايت، در هر زمان اين "شرايط و الزامات" را مورد تجديد نظر قرار دهد. کاربر مقيد و متعهد به چنين تجديد نظرهايى خواهد بود و بنابرين لازم است هراز چندگاهي از اين صفحه ديدن نماييد تا از شرايط و قوانین جارى و لازم‌الاجرا مطلع شويد.